Word lid van de Marketing Associatie van de Rijksuniversiteit Groningen! Voor maar 8 euro per jaar krijg jij vier keer het MARUG Markant Magazine, twee keer per jaar de MARUG mailing en tevens krijg je flinke korting op alle MARUG evenementen. Via de Markant en de MARUG mailing houden jou op de hoogte van al onze evenementen en andere gebeurtenissen.
Naast het volgen van evenementen zou jij bij de MARUG ook zelf evenementen kunnen gaan organiseren. Al je marketingkennis kun je in de praktijk brengen als jij voor ons een MARUG Marketing Congres of een van onze andere evenementen organiseert. Op deze manier doe je praktijkervaring op, kom je in contact met bedrijven maar heb je bovenal een heel gezellige MARUG tijd. Geef op het inschrijfformulier aan dat jij een actief lidmaatschap ambieert en wij bellen jou om een afspraak te maken voor een intakegesprek.
Beantwoord jij de volgende vragen met een volmondig 'ja', dan is de MARUG iets voor jou! Studeer je Economie, Bedrijfskunde of Communicatie- en Informatiewetenschappen? Volg je vakken van de marketing afstudeerrichting (bijvoorbeeld Merkmanagement of Business Marketing)? Ben je van plan dit te gaan doen of ben je gewoon geïnteresseerd in het vakgebied marketing?
Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe ontwikkelingen binnen het vakgebied? Wil jij op een informele manier kennis maken met professionals uit de marketing wereld? Wil jij workshops en Inhousedagen volgen bij interessante bedrijven en zodoende kennis maken met je eventuele toekomstige werkgever?
Door op Verzenden te klikken machtig je de Marketing Associatie Rijksuniversiteit Groningen (Landleven 5, 9747 AD Groningen, bankrekeningnummer 571488633) om van je rekening het jaarlijks verschuldigde bedrag van € 8 af te schrijven als studentlid en na afstuderen als MARUG-Plus lid een bedrag af te schrijven van €11,50 voor het eerste jaar en €23 voor de daaropvolgende jaren. Tevens stem je ermee in dat de database met MARUG-adressen gebruikt kan worden voor zaken als mailings en andere doeleinden die interessant zijn voor MARUG-leden. Lidmaatschap geldt tot wederopzegging (via e-mail) voor 1 september en gaat na afstuderen automatisch over in MARUG-Plus lidmaatschap.
Naast het MARUG lidmaadschap word je automatisch lid van de Economische Bedrijfskundige Faculteit (EBF), tenzij je al lid bent van deze vereniging. Deze kosten bedragen 7,50 euro per jaar.